Головна » Новини » Анонси аукціонів » Оренда в аеропорту Бориспіль оголошено аукціон з оренди групи приміщень

Оренда в аеропорту Бориспіль оголошено аукціон з оренди групи приміщень

17 вересня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з оренди чотирьох приміщень на 1-му поверсі будівлі надземних перонних бригад та 14-ти – в будівлі «Модуль із збірних «сандвіч-панелів», що обліковуються на балансі ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» та знаходяться за адресою: Київська область, Бориспільський район, с. Гора, вул. Бориспіль-7.

Подача заявок на участь в аукціоні триває до 18:00 22 листопада  2021 року.

Об’єкт перебуває в задовільному технічному стані, оснащений електрифікацією потужністю 16 кВт. Наявне водопостачання, каналізація та опалення. Актив забезпечений вентиляцією та кондиціюванням, а також пожежною сигналізацією.

Єдині та прозорі правила онлайн-аукціонів дають унікальну можливість переможцю отримати велику комерційну площу для ведення бізнесу в міжнародному аеропорту з пасажиропотоком у понад 10 млн осіб щорічно. Саме тому ця пропозиція – стане комерційно-вигідним рішенням для створення та розвитку вашого бізнесу в найбільшому аеропорту України.

Для того, щоб вдало взяти участь в аукціоні – користуйтеся інструкцією.

Детальніше про об’єкт.

Щоб бути завжди в курсі найцікавіших та найвигідніших аукціонів – підписуйтесь на наш телеграм канал Оренда в Україні.

Також Ви можете підписатися на спеціальну розсилку і щотижня отримувати актуальну інформацію про вже оголошені аукціони на електронну пошту. Підписатися – http://bit.ly/3jjSDQA.

Анонси аукціонів
Попередній запис
Оренда на Харківщині: оголошено аукціон з оренди залізобетонного майданчика
Наступний запис
Оголошено аукціон з оренди рибогосподарської гідроспоруди на Хмельниччині
Меню