Головна » Новини » Анонси аукціонів » Оголошено аукціон з оренди рибогосподарської гідроспоруди на Хмельниччині

Оголошено аукціон з оренди рибогосподарської гідроспоруди на Хмельниччині

25 листопада 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з оренди  гідротехнічних споруд, що перебувають на балансі ДП «Укрриба» та розташовані за адресою: Хмельницька обл., Хмельницький район, селище Великі Зозулинці.

Стартова ціна об’єкту складає 1 152,86 грн на місяць, а термін оренди – 5 років.

Об’єкт перебуває в задовільному стані.

Детальніше

Державне підприємство «Укрриба» є державним водогосподарським підприємством, яке створене з метою забезпечення ефективного використання та організації нагляду, контролю за технічною експлуатацією гідротехнічних споруд рибогосподарських технологічних водойм. Підприємство докладає значних зусиль з підтримки гідротехнічних споруд у належному стані та проводить значну роботу по проведенню капітальних ремонтів об’єктів та їх реконструкцій.

Зазначений об’єкт оренди має чудові перспективи для ведення бізнесу, завдяки комфортним умовам та використанню об’єкта за будь-яким цільовим призначенням і можливості передавати його в суборенду.


Для Вас ми підготували доступну та зручну інструкцію, яка дозволяє ознайомитись з правилами участі в орендних онлайн-аукціонах.

В нашому телеграм-каналі зібрані найцікавіші та найвигідніші аукціони. Щоб залишатися завжди в курсі новин прозорої оренди – підписуйтесь на Оренда в Україні.

Також можна підписатися на спеціальну розсилку, для того щоб щотижня отримувати актуальну інформацію про вже оголошені аукціони на електронну пошту.

Анонси аукціонів
Попередній запис
Оренда в аеропорту Бориспіль оголошено аукціон з оренди групи приміщень
Наступний запис
Оренда частини готелю в Києві: на онлайн-аукціоні ціна зросла вдвічі від стартової
Меню