Головна » Новини » Анонси аукціонів » Оголошено аукціон з оренди частини площадки з асфальтним покриттям в Тернополі

Оголошено аукціон з оренди частини площадки з асфальтним покриттям в Тернополі

9 вересня 2021 року відбудеться повторний аукціон (із зниженням стартової орендної плати на 50 відсотків) з оренди частини площадки з асфальтним покриттям, що знаходиться на балансі Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області та знаходяться за адресою: Тернопільська обл., місто Тернопіль, вулиця Текстильна 30 А.

Стартова ціна оренди об’єкту складає 2 687 грн на місяць, а термін оренди – 5 років.

Загальна площа  – 1 086 м².

Технічний стан об’єкту – задовільний.


Тернопіль займає 5-е місце в рейтингу економічної конкурентоспроможності серед міст України за результатами досліджень в 2020-му році.

Актив розташований в промисловому районі міста, тому може стати надійним фундаментом для створення і розвитку власного бізнесу завдяки вигідній ціні, комфортним умовам, а також можливості використання активу за будь-яким цільовим призначенням.


Для Вас ми підготували доступну та зручну інструкцію, яка дозволяє ознайомитись з правилами участі в орендних онлайн-аукціонах.

Деталі за посиланням: https://bit.ly/3xQbFFA

А щоб бути завжди в курсі найцікавіших та найвигідніших аукціонів – підписуйтесь на наш телеграм канал Оренда в Україні.

Також кожен може підписатися на спеціальну розсилку і щотижня отримувати актуальну інформацію про вже оголошені аукціони на електронну пошту. Підписатися – http://bit.ly/3jjSDQA.

Анонси аукціонів
Попередній запис
Власна справа у столиці: як прозора оренда створює можливості для розвитку фармацевтичного бізнесу  в Києві
Наступний запис
Миколаївщина: оголошено аукціон з оренди комплексу будівель та споруд загальною площею 1 614,33 м²
Меню