Головна » Новини » Анонси аукціонів » Комплекс будівель і споруд загальною площею 4800 м² в Дніпропетровській області вакантний для оренди

Комплекс будівель і споруд загальною площею 4800 м² в Дніпропетровській області вакантний для оренди

7 квітня відбудеться аукціон з передачі в оренду комплексу будівель, споруд та майданчику загальною площею 4800 м², що перебувають на балансі ДП «Хлібна база №73».

Об’єкт розташований за адресою: Дніпропетровська обл., с. Павлопілля , вул. 40 років Перемоги , 64.

Стартова ціна, за якою об’єкт виставлений на аукціон, становить 2850 грн. 

Прийом заявок на участь у торгах триває до 6 квітня.

Об’єкт оснащений електромережею потужністю 342 кВт. 

Строк, на який пропонується передати його в оренду, становить 5 років. 

Відповідно до умов оренди, майбутній орендар матиме можливість використовувати будівлі та споруди за будь-яким цільовим призначенням на власний розсуд. 

Нагадуємо: для того, щоб взяти участь в аукціоні за право орендувати цей актив, необхідно подати заявку на участь в аукціоні, сплатити гарантійний і реєстраційний внески та зробити свою цінову пропозицію на торгах.

Посилання на аукціон: https://bit.ly/3rqkanE.

А щоб бути завжди в курсі найцікавіших та найвигідніших аукціонів – підписуйтесь на наш телеграм канал Оренда в Україні.

Також кожен може підписатися на спеціальну розсилку і щотижня отримувати актуальну інформацію про вже оголошені аукціони на електронну пошту. Підписатися – http://bit.ly/3jjSDQA.

Анонси аукціонів
Попередній запис
Судова практика у спорах щодо визнання неправомірними відмов регіональних відділень ФДМУ у наданні орендарям згоди на здійснення невід`ємних поліпшень формується на користь держави
Наступний запис
Аукціон на продовження договору оренди будівлі на Львівщині було скасовано через необхідність розкрити інформацію про її приватизацію
Меню