Головна » Новини » Анонси аукціонів » Фонд держмайна підготував спеціальне інвестиційне меню з найближчими аукціонами оренди в міжнародному аеропорту «Бориспіль»

Фонд держмайна підготував спеціальне інвестиційне меню з найближчими аукціонами оренди в міжнародному аеропорту «Бориспіль»

Розроблений Фондом держмайна інформаційний бюлетень містить інформацію про аукціони з оренди приміщень на території Міжнародного Аеропорту «Бориспіль», які відбудуться вже найближчим часом.

Завдяки впровадженню Фондом держмайна змін правил у сфері оренди об’єктів державної нерухомості на прозорі, стати орендарем перспективних для створення або розвитку власної справи приміщень стало зручно та вигідно.

Взяти участь в онлайн аукціонах з оренди приміщень, зокрема у найбільшому аеропорту України, може кожен.

Для цього необхідно зареєструватися для участі в онлайн аукціоні та перемогти на конкурентних відкритих торгах, де єдиним критерієм визначення переможця є розмір зроблених ставок.

Та, передусім, потрібно визначитися з об’єктом оренди – саме для цього Фонд держмайна підготував спеціальний інформаційний бюлетень, ознайомитися з яким можна за посиланням:

Інформаційний бюлетень аукціонів з оренди об’єктів державної нерухомості на території МА «Бориспіль»

Анонси аукціонів, Новини
Попередній запис
Витяг з протоколу засідання комісії від 23.11.2020
Наступний запис
Ціна оренди будівлі ремонтного цеху за результатами онлайн аукціону зросла в 24,8 разів
Меню