Головна » Історії успіху » Прозора оренда та агробізнес: історія успіху з Житомирщини 

Прозора оренда та агробізнес: історія успіху з Житомирщини 

Ні для кого не таємниця, що агробізнес – це одна з найрозвинутіших та найбільш перспективних галузей господарства нашої країни. Веденню такого бізнесу в Україні сприяє багато факторів – це і родюча земля, і хороший клімат, і працьовиті та дбайливі руки фермерів. 

Ця історія родом з селища міського типу Пустомити, що на Житомирщині.  Агросектор в цьому регіоні має неабияку вагу: завдяки тому, що область розташована одразу в двох грунтово-кліматичних зонах, в регіоні наявні всі умови для ведення багатогалузевого сільського господарства. Наразі ця галузь дає майже 30% ВВП та забезпечує населення основними продуктами харчування, а переробну промисловість – сировиною. 

Серед цих сприятливих для господарства умов, як виявилось,  ховається ще одна – можливість вигідної оренди державного майна. Так, сьогоднішня наша історія успіху саме про те, як орендовані приміщення стали центром управлінської діяльності для ПП “ВВ Агро” та ПП “Новозаводські аграрні інвестиції”. 

Детальніше про досвід прозорої оренди читайте в інтерв’ю з паном Ігорем – директором вищезгаданих агро-підприємств. 

Пане Ігоре, розкажіть, будь ласка, про ваш бізнес. Чим Ви займаєтесь?

Я – директор приватних підприємств, які займаються вирощуванням сільськогосподарських культур. 

Що це за підприємства?

ПП “ВВ Агро” та ПП “Новозаводські аграрні інвестиції”. Для цих підприємств ми і орендуємо кабінети в адмінбудівлі, що перебуває на балансі Управління казначейської служби. 

Для яких саме цілей Ви орендуєте ці приміщення?
Ці приміщення ми використовуємо для офісу компаній.

Розкажіть, будь ласка, звідки Ви дізнались про можливість орендувати у державі?

Це приміщення казначейства, а до нас його орендував “ПриватБанк”. І так як банк перейшов в інше приміщення, ми вирішили використати нагоду і заявити, що хочемо орендувати це приміщення. 

Чи був раніше досвід оренди державного майна?

Ні, досвіду оренди в держави до цього разу не було.

Розкажіть, будь ласка, про враження щодо процедури аукціону че: що сподобалося, що не сподобалося.

Чесно кажучи, мені все сподобалось. До нас дуже добре і уважно ставились, пояснювали, роз’яснювали та навіть заспокоювали тим, що ми вчасно платимо за оренду та страхування, експертну оцінку приміщення також зробили та сплатили, тому з таким клієнтом варто мати справу. Це мені дало впевненість, що проблем не виникне.

Під час самих торгів в принципі також було все зрозуміло?

Так, процедура зрозуміла, і все пройшло добре.

Скажіть, будь ласка, коли Ви заходили на цей об’єкт, в якому він був в технічному стані?
В нормальному стані, все відповідало опису – ми ніяких серйозних ремонтів не робили, а лише занесли меблі. 

Скажіть, будь ласка, скільки зараз в офісі працює людей?

В двох кімнатах шестеро людей: два бухгалтери, чотири земельники, і, звичайно, я.

А в цілому взагалі яка кількість робітників в штаті?
В нас більше сезонних працівників – така специфіка роботи. Іноді наймаємо експертів. Загалом ще працюють п’ятеро водіїв та десятеро трактористів.

Чи задоволені об’єктом оренди?
Наразі нас цілком влаштовує приміщення, що ми орендували. Об’єкт дуже зручний та вигідний, так як він розташований в центрі, з під’їздом до землі з трьох сторін, а ще поблизу є банки, з якими ми працюємо.

Щоб Ви могли порадити чи побажати людям, які ще вагаються стосовно чи орендувати державне майно.
Я, наприклад, дуже задоволений, в першу чергу ставленням до орендарів. Можна зайти до відділу оренди, поспілкуватися. Проблем ніяких не бачу. Враження лише позитивні. Тому раджу не боятися та користуватися послугами, які надає держава. Це дійсно вигідно та зручно. 

Команда Фонду державного майна України вдячна пану Ігорю за розмову та бажає подальших успіхів у справі. 

Також ми запрошуємо усіх охочих брати участь у прозорій оренді, адже це зручний та вигідний механізм інвестицій у власну справу!

Фонд держмайна підготував спеціальну інструкцію, яка дозволяє ознайомитись з правилами участі в орендних онлайн-аукціонах, переглянути яку можна тут

А щоб бути завжди в курсі найцікавіших та найвигідніших аукціонів – підписуйтесь на наш телеграм канал Оренда в Україні.

Також кожен може підписатися на спеціальну розсилку і щотижня отримувати актуальну інформацію про вже оголошені аукціони на електронну пошту. Підписатися – http://bit.ly/3jjSDQA

 

Історії успіху
Попередній запис
Оренда в Києві: оголошено аукціон з оренди приміщень в Шевченківському районі столиці
Наступний запис
Оренда в центрі Києва: оголошено аукціон з оренди приміщень в будівлі ДП «Укрсервіс Мінтрансу»
Меню