Головна » Новини » Анонси аукціонів » Оренда в центрі Києва: оголошено аукціон з оренди приміщень в будівлі ДП «Укрсервіс Мінтрансу»

Оренда в центрі Києва: оголошено аукціон з оренди приміщень в будівлі ДП «Укрсервіс Мінтрансу»

5 жовтня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з оренди нежитлових приміщень будівлі  ДП «Укрсервіс Мінтрансу» за адресою: місто Київ, проспект Перемоги 14.

Стартова ціна оренди всього об’єкту складає 38 180,71 грн на місяць, а термін оренди становить 5 років.

Загальна площа  – 111,4 м².

Будівля опалюється та забезпечена електропостачанням потужністю 15 кВт. Також наявне водовідведення та водопостачання. Встановлена вентиляція, а також пожежна та охоронна сигналізація.

Деталі

Дана пропозиція – справжня знахідка, оскільки об’єкт розташований в столиці, має зручну локацію і може стати вигідним рішенням для створення та розвитку вашого бізнесу!

Для Вас ми підготували доступну та зручну інструкцію, яка дозволяє ознайомитись з правилами участі в орендних онлайн-аукціонах.

В нашому телеграм-каналі зібрані найцікавіші та найвигідніші аукціони. Щоб залишатися завжди в курсі новин прозорої оренди – підписуйтесь на Оренда в Україні.

Також можна підписатися на спеціальну розсилку, для того щоб щотижня отримувати актуальну інформацію про вже оголошені аукціони на електронну пошту.

 

Анонси аукціонів
Попередній запис
Прозора оренда та агробізнес: історія успіху з Житомирщини 
Наступний запис
Оголошено аукціон з оренди пам’ятки архітектури національного значення в Кам’янці-Подільському
Меню