Головна » Новини » Про головне » Фонд держмайна уклав перший електронний договір оренди держмайна

Фонд держмайна уклав перший електронний договір оренди держмайна

Фонд державного майна уклав перший електронний договір оренди держмайна з використанням кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

Переможець аукціону з оренди приміщень адмінбудівлі у Чернігові першим в Україні скористався можливістю укласти договір в електронному вигляді.

Договори з оренди державного майна тепер укладаються в електронному вигляді за замовчанням, якщо вони не потребують нотаріального посвідчення.

“Фонд державного майна забезпечив можливість для всіх фізичних та юридичних осіб укладати електронні договори оренди держмайна з використанням цифрового підпису. Це значно пришвидшує процедуру та робить її зручною”,- зазначив відповідальний за напрям оренди заступник Голови Фонду держмайна Леонід Антонєнко.

За словами вже чинного орендаря об’єкта, процедура підписання зайняла всього декілька хвилин. При тому, що укладання договорів на папері могло займати до 20 днів часу.

Це був перший досвід оренди державного об’єкта підприємцем, який збирається інвестувати у бізнес-проєкт в Чернігові, за попередніми розрахунками, понад 1,5 млн грн та створити нові робочі місця.

Команда Фонду держмайна бажає успіху орендарю та неодмінно розповість про його історію вже після запуску проєкта.

Новини, Про головне
Попередній запис
Оренда у Вінницькій області: оголошено аукціон з оренди приміщень 43,1 м² площею
Наступний запис
Оренда у Кропивницькому: оголошено аукціон з оренди адмінбудівлі площею 121,6 м²
Меню