Головна » Новини » Новини аукціонів » Вартість оренди їдальні в будівлі Головного управління Національної поліції в результаті онлайн аукціону зросла в 3 рази

Вартість оренди їдальні в будівлі Головного управління Національної поліції в результаті онлайн аукціону зросла в 3 рази

18 січня 2021 року відбувся аукціон з оренди приміщення площею
47.9 м² на другому поверсі адмінбудівлі Головного управління Національної поліції у м. Києві. Вартість оренди зросла в понад три рази – зі стартових 12 049,45 грн до 37 000,00 грн.

Відповідно до умов оренди, дане приміщення може бути використано виключно за своїм цільовим призначенням – тобто, для розміщення їдальні для співробітників організації-балансоутримувача.

Згідно з Порядком передачі в оренду державного і комунального майна, переможець торгів має 3 робочі дні на підписання протоколу та 20 робочих днів для укладення договору оренди з дня, наступного за днем формування протоколу про результати аукціону.

Договір оренди з переможцем аукціону буде укладений у разі сплати ним протягом вказаного терміну наступних платежів:

  • авансу у розмірі орендної плати за 2 місяці (включаючи ПДВ);

  • забезпечувального депозиту у розмірі орендної плати за 2 місяці (без ПДВ).

Якщо переможець не здійснить ці платежі, то право оренди приміщення перейде до іншого учасника торгів з наступною за величиною ціновою пропозицією, яка становить 20 255 грн.

Новини, Новини аукціонів
Попередній запис
Звіт за 4 тиждень 18.01.2021 – 24.01.2021
Наступний запис
Навіс павільйону №12 Національного комплексу «Експоцентр України» у Києві площею 1466,1 м² вакантний для оренди
Меню