Головна » Новини » Анонси аукціонів » Оголошено аукціон з оренди складських приміщень в Борисполі

Оголошено аукціон з оренди складських приміщень в Борисполі

6 вересня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з оренди частини будівлі агрохімічної лабораторії та складу матеріалів Бориспільського ГК, що знаходиться на балансі Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра за адресою: Київська обл., місто Бориспіль, вулиця Запорізька 18.

Стартова ціна оренди об’єкту складає 2 584,06 грн на місяць, а термін оренди – 5 років.

Загальна площа  – 555,5 м².

Актив потребує поточного ремонту, комунікації відсутні.

Бориспіль – місто поблизу столиці, в якому розташований найбільший  в Україні аэропорт із пасажиропотоком понад 10 млн осіб щорічно. Також через місто проходить  єврошлях E40 та траси міжнародного і національного значення: МО3, НО3, РО3, тощо. Саме тому ця пропозиція – справжня знахідка, завдячуючи перспективній локації об’єкта та комфортним умовам для ведення бізнесу, а тому стане надійним фундаментом для старту та розвитку вашої справи.


Для того, щоб вдало взяти участь в аукціоні – користуйтеся інструкцією.

Деталі за посиланням: https://bit.ly/2VQ3FHT.

 

А щоб бути завжди в курсі найцікавіших та найвигідніших аукціонів – підписуйтесь на наш телеграм канал Оренда в Україні.

Також кожен може підписатися на спеціальну розсилку і щотижня отримувати актуальну інформацію про вже оголошені аукціони на електронну пошту. Підписатися – http://bit.ly/3jjSDQA.

Анонси аукціонів
Попередній запис
Витяг з протоколу засідання комісії від 06.08.21
Наступний запис
Оголошено аукціон з оренди частини складського майданчика в Одесі
Меню