Головна » Новини » Анонси аукціонів » Оголошено аукціон з оренди приміщень гуртожитку Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»

Оголошено аукціон з оренди приміщень гуртожитку Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»

2 лютого 2022 року відбудеться онлайн-аукціон з оренди нежитлових приміщень підвалу 5-ти поверхової будівлі гуртожитку № 1 НТУ ХПІ «Гігант», що перебуває на балансі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Актив розташований за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 79.

Термін за договором складає 5 років, а стартова ціна – 28 492,05 грн на місяць. 

Загальна площа активу – 351,6 м².


Актив потребує поточного ремонту. Наявне електропостачання потужністю в 5 кВт, водозабезпечення, каналізація та опалення.


Об’єкт є пам’яткою архітектури, тому орендар зобов’язаний укласти з органом охорони культурної спадщини охоронний договір на об’єкт оренди та виконувати вимоги законодавства про культурну спадщину.


Більше інформації
тут

Актив розташований в першому гуртожитку  Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», в історичній будівлі на території комплексу «Гігант», в якій знаходяться дирекція студмістечка, медпункт та медичний центр. Тому пропозиція оренди цього об’єкту має високий потенціал для інвестування в бізнес. 


Разом із тим, НТУ ХПІ — найбільший навчальний центр східної України і найбільший ВНЗ міста Харкова, в якому навчається близько 26 тисяч студентів. 

(Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»)

Для Вас ми підготували доступну та зручну інструкцію, яка дозволяє ознайомитись з правилами участі в орендних онлайн-аукціонах. 

А щоб бути завжди в курсі найцікавіших та найвигідніших аукціонів – підписуйтесь на наш телеграм канал Оренда в Україні.

Також кожен може підписатися на спеціальну розсилку і щотижня отримувати актуальну інформацію про вже оголошені аукціони на електронну пошту. Підписатися – http://bit.ly/3jjSDQA

 

Анонси аукціонів, Новини
Попередній запис
Звіт за 3 тиждень 10.01.2022 – 16.01.2022
Наступний запис
Вигідна орендна пропозиція в Печерському районі Києва: склад площею 464,6 м² на онлайн-аукціоні
Меню