Головна » Новини » Анонси аукціонів » Оголошено аукціон з оренди нежитлових приміщень в Ужгородському національному університеті

Оголошено аукціон з оренди нежитлових приміщень в Ужгородському національному університеті

15 липня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з оренди групи вбудованих приміщень, які розміщені на першому поверсі навчально-лабораторного корпусу ДВНЗ «Ужгородський національний університет» за адресою: Закарпатська обл., місто Ужгород, вулиця Університетська 14.

Стартова ціна об’єкту складає 59,66 грн, а термін оренди – 5 років.

Площа об’єкта – 200 м². Будівля електрифікована (15 кВт), забезпечена вентиляцією, також наявна каналізація та водопостачання.

Об’єкт може бути використаний за будь-яким цільовим призначенням.

Актив знаходиться в навчально-лабораторному корпусі Ужгородського національного університету, що входить до переліку найкращих за показниками освітньої, наукової, міжнародної, інноваційної та інформаційної діяльності вищих навчальних закладів України. Саме тому дана пропозиція – справжня знахідка, оскільки об’єкт має вигідне розташування та високий рівень відвідування.

 Нагадуємо: для того, щоб взяти участь в аукціоні за право орендувати цей актив, необхідно подати заявку на участь в аукціоні, сплатити гарантійний і реєстраційний внески та зробити свою цінову пропозицію на торгах.

Деталі: https://bit.ly/3haRPQs.

А щоб бути завжди в курсі найцікавіших та найвигідніших аукціонів – підписуйтесь на наш телеграм канал Оренда в Україні.

Також кожен може підписатися на спеціальну розсилку і щотижня отримувати актуальну інформацію про вже оголошені аукціони на електронну пошту. Підписатися – http://bit.ly/3jjSDQA.

 

Анонси аукціонів
Попередній запис
Історія успіху з сонячної Одеси: як приміщення забиті склотарою перетворились на затишне кафе біля узбережжя 
Наступний запис
Щодо оформлення актів виконаних робіт на надання орендних послуг
Меню