Головна » Новини » Анонси аукціонів » Оголошено аукціон з оренди їдальні в Державному університеті «Житомирська політехніка»

Оголошено аукціон з оренди їдальні в Державному університеті «Житомирська політехніка»

18 січня 2022 року відбудеться онлайн-аукціон з оренди частини нежитлових приміщень на 2-му поверсі будівлі їдальні Державного університету «Житомирська політехніка» за адресою: м. Житомир, вул.Чуднівська, 103.

Стартова ціна складає 56,06 грн на місяць, а термін оренди – 5 років. 

Загальна площа  – 60 м².

Актив перебуває в задовільному технічному стані. Наявна електромережа потужністю 50 кВт, водозабезпечення, водовідведення, газифікація, вентиляція та опалення. Підключена пожежна сигналізація. 

Важливо: цільовим призначенням об’єкту є надання послуг з громадського харчування, без продажу товарів підакцизної групи (їдальня, буфет, кафетерій, пекарня).

Більше інформації про об’єкт тут


Державний університет «Житомирська політехніка» – вищий навчальний заклад технологічного профілю. Тут щороку навчаються близько 5 тис студентів.

Для Вас ми підготували доступну та зручну інструкцію, яка дозволяє ознайомитись з правилами участі в орендних онлайн-аукціонах. 

А щоб бути завжди в курсі найцікавіших та найвигідніших аукціонів – підписуйтесь на наш телеграм канал Оренда в Україні.

Також кожен може підписатися на спеціальну розсилку і щотижня отримувати актуальну інформацію про вже оголошені аукціони на електронну пошту. Підписатися – http://bit.ly/3jjSDQA. 

 

Анонси аукціонів, Новини
Попередній запис
Витяг з протоколу засідання комісії від 29.12.2021
Наступний запис
Оголошено аукціон з оренди приміщень площею 3 960 м² на Подолі
Меню