Головна » Роз'яснення законодавства » Щодо оренди майна, включеного на приватизацію

Щодо оренди майна, включеного на приватизацію

Питання: чи може об’єкт державної власності бути переданий в оренду, якщо на момент подання заяви потенційним орендарем такий об’єкт було включення до об’єктів малої приватизації, що підлягають приватизації.

Лист Регіонального відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях від 18.02.2021 № 01-3/978.

Відповідь: Відповідно до положень статті 7 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» однією з підстав для відмови у включенні майна до одного з переліків або виключення майна із одного з переліків є, зокрема, наявність об’єкта в переліку об’єктів, що підлягають приватизації.

При цьому, статтею 3 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» не встановлено заборони на оренду об’єкта, який включено до переліку об’єктів, що підлягають приватизації.

Таким чином, майно, щодо якого прийнято рішення про включення до переліку об’єктів, що підлягають приватизації, може бути об’єктом оренди.

Детальна відповідь: лист ФДМУ від 15.04.2021 № 10-16-8492.

Роз'яснення законодавства
Попередній запис
Звіт за 19 тиждень 03.05.2021 – 09.05.2021
Наступний запис
Розділ 2 Звіту про роботу Фонду державного майна України та хід приватизації державного майна у 2020 році «Оренда державного майна»
Меню