Головна » Новини » Новини аукціонів » Вартість оренди паркінгу в Міжнародному аеропорті Бориспіль на онлайн-аукціоні зросла в понад 10 разів

Вартість оренди паркінгу в Міжнародному аеропорті Бориспіль на онлайн-аукціоні зросла в понад 10 разів

1 березня 2021 року відбувся аукціон з оренди частини приміщення №3-2 будівлі «Паркінг (блок Б)» площею 31,4 м² за адресою: Київська обл., село Гора, вулиця Бориспіль-7, що перебуває на балансі ДП МА «Бориспіль».

На відкритих торгах за право орендувати об’єкт змагалися два учасники, які підвищили вартість оренди в понад десять разів – зі стартових
4 141,90 грн до 45 000 грн.

Згідно з Порядком передачі в оренду державного і комунального майна, переможець торгів має 3 робочі дні на підписання протоколу та 20 робочих днів для укладення договору оренди з дня, наступного за днем формування протоколу про результати аукціону.

Договір оренди з переможцем аукціону буде укладений у разі сплати ним протягом вказаного терміну наступних платежів:

  • авансу у розмірі орендної плати за 2 місяці (включаючи ПДВ);

  • забезпечувального депозиту у розмірі орендної плати за 2 місяці (без ПДВ).

Якщо переможець не здійснить ці платежі, то право оренди приміщення перейде до іншого учасника торгів з наступною за величиною ціновою пропозицією, яка становить 6 550 грн.

Для ознайомлення з інформацією щодо аукціонів з оренди – підписуйтесь на наш телеграм канал Оренда в Україні.

Також підписуйтесь на спеціальну розсилку і щотижня отримуйте свіжу інформацію про вже оголошені аукціони з оренди об’єктів державної нерухомості на електронну пошту за посиланням – http://bit.ly/3jjSDQA.

Новини, Новини аукціонів
Попередній запис
Інформаційний бюлетень актуальних аукціонів з оренди об`єктів державної нерухомості (01 березня 2021 року)
Наступний запис
Оренда в Києві: цех площею 635 м² на онлайн-аукціоні
Меню