Головна » Новини » Новини аукціонів » Ціна оренди приміщення на території терміналу D аеропорту «Бориспіль» за результатами онлайн аукціону зросла у понад 16 разів

Ціна оренди приміщення на території терміналу D аеропорту «Бориспіль» за результатами онлайн аукціону зросла у понад 16 разів

10 листопада відбувся онлайн аукціон з передачі в оренду приміщення площею 30 кв.м на першому поверсі пасажирського терміналу D Міжнародного аеропорту «Бориспіль».

Стартова ціна оренди, за якою об’єкт був виставлений на аукціон, становила 15 356  грн. У результаті конкурентних онлайн торгів, в яких взяли участь 6 учасників, ціна лоту зросла у понад 16 разів – до 250 000 грн.

За умовами оренди, переможець аукціону отримує дане приміщення в оренду строком на 5 років з можливістю здати його в суборенду третім особам.

Згідно з Порядком передачі в оренду державного і комунального майна, переможець торгів має 3 робочі дні на підписання протоколу та 20 робочих днів для укладення договору оренди з дня, наступного за днем формування протоколу про результати аукціону.

Договір оренди з переможцем аукціону буде укладений у разі сплати ним протягом вказаного терміну наступних платежів:

  • авансу у розмірі орендної плати за 2 місяці (включаючи ПДВ);

  • забезпечувального депозиту у розмірі орендної плати за 2 місяці (без ПДВ).

Сумарно це 1 млн 100 тис. грн.

Якщо переможець не здійснить ці платежі, право оренди приміщення перейде до іншого учасника торгів з наступною за величиною ціновою пропозицією, яка становить 141 000 грн.

Новини, Новини аукціонів
Попередній запис
Цього тижня Фондом держмайна заплановані 37 орендних аукціонів
Наступний запис
Фонд державного майна оголосив про проведення 19 листопада онлайн аукціону з передачі в оренду складу площею понад 2 тис кв.м в Дніпрі
Меню