Головна » Новини » Новини аукціонів » Аукціон з оренди групи нежитлових приміщень в Дніпрі: ціна зросла більш як в 28 разів

Аукціон з оренди групи нежитлових приміщень в Дніпрі: ціна зросла більш як в 28 разів

25 січня 2021 року відбувся аукціон з оренди групи приміщень загальною площею 1302,3 м² за адресою м. Дніпро, пр. Гагаріна, 103, що знаходяться на балансі Дніпропетровської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення.

На відкритих торгах за право орендувати об’єкт змагалися двоє учасників, які збільшили вартість оренди в понад 28 разів – зі стартових 1 802,49 грн до 50 000 грн.

Такий ріст ціни зумовлений, зокрема, дією алгоритмів онлайн-аукціонів, які мотивують учасників робити високі початкові цінові пропозиції, від яких залежить подальша конкурентна перевага під час торгів.

Згідно з Порядком передачі в оренду державного і комунального майна, переможець торгів має 3 робочі дні на підписання протоколу та 20 робочих днів для укладення договору оренди з дня, наступного за днем формування протоколу про результати аукціону.

Договір оренди з переможцем аукціону буде укладений у разі сплати ним протягом вказаного терміну наступних платежів:

  • авансу у розмірі орендної плати за 2 місяці (включаючи ПДВ);

  • забезпечувального депозиту у розмірі орендної плати за 2 місяці (без ПДВ).

Для ознайомлення з інформацією щодо аукціонів з оренди – підписуйтесь на наш телеграм канал Оренда в Україні.

Також підписуйтесь на спеціальну розсилку і щотижня отримуйте свіжу інформацію про вже оголошені аукціони з оренди об’єктів державної нерухомості на електронну пошту за посиланням – http://bit.ly/3jjSDQA.

Новини, Новини аукціонів
Попередній запис
Звіт за 5 тиждень 24.01.2021 – 30.01.2021
Наступний запис
Витяг з протоколу засідання комісії від 20.01.2021
Меню