Головна » Маєте бажання орендувати державне майно, але не знаходите відповідний об’єкт на сайті orenda.gov.ua? Ви можете ініціювати включення потрібного об’єкту в перелік оренди!

Маєте бажання орендувати державне майно, але не знаходите відповідний об’єкт на сайті orenda.gov.ua? Ви можете ініціювати включення потрібного об’єкту в перелік оренди!

Для цього потрібно зробити 5 простих кроків:

  1. Знайдіть вільний об’єкт державної або комунальної власності, який бажаєте орендувати.
  2. Зареєструйтесь на будь-якому із десятків підключених до системи Prozorro.Продажі майданчиків.
  3. Надішліть орендодавцю (ФДМУ або його регіональне відділення) заяву про включення бажаного об’єкту до Переліку першого типу через систему Прозорро.Продажі.
  4. Перевірте включення об’єкту до переліку на сайті orenda.gov та ознайомтеся з детальною інформацією щодо нього.
  5. Після оголошення аукціону подайте заявку на участь через особистий кабінет.

Нагадуємо: для отримання інформації про об’єкти державної власності, Ви можете звернутися до Фонду державного майна України заповнивши відповідну форму:

https://www.spfu.gov.ua/userfiles/pdf/zrazok1_3.pdf

 

Новини
Попередній запис
Доручення в. о. Голови Фонду від 24.02.2022 № К/18 щодо утримання від виставлення на продаж об’єктів малої приватизації та оголошення аукціонів на право передачі в оренду державного майна на період воєнного стану
Наступний запис
Доручення заступника Фонду державного майна України щодо укладення договорів оренди, аукціони яких були проведені до набрання чинності Закону України від 01.04.2022 року № 2181-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 16.06.2022 № Д4/4
Меню