Головна » Новини » Анонси аукціонів » Вигідна пропозиція оренди у Києві: пропонуємо взяти участь у аукціоні з оренди приміщення на 12 м²

Вигідна пропозиція оренди у Києві: пропонуємо взяти участь у аукціоні з оренди приміщення на 12 м²

27 липня відбудеться онлайн-аукціон з оренди приміщення на другому поверсі. Актив обліковується на балансі Державного підприємства “Державне спеціалізоване видавництво “ТЕХНІКА”, адреса розташування: м. Київ, вул. Обсерваторна, 25.

Нерухомість має гарне місце розташування, у самому серці столиці, неподалік Софіївського собору. Також, приміщення перебуває у задовільному стані, наявні електропостачання, каналізація та водопостачання.

Також об’єкт не має жодних цільових обмежень у використанні.

Стартова ціна об’єкта — 1 556 гривень на місяць, розмір мінімального кроку підвищення становить 15.56 гривень. Термін оренди приміщення триватиме на період воєнного стану та 12 місяців після закінчення або припинення дії воєнного стану.

Детальна інформація за посиланням — https://cutt.ly/lLB2pEW

Взяти участь в аукціоні  —
https://prozorro.sale/auction/LLE001-UA-20220622-29439

Для Вас ми підготували коротку інструкцію, яка дозволяє ознайомитись з правилами участі  у онлайн-аукціонах з оренди державного майна.

Цікавлять додаткові пропозиції? Підписуйтесь на наш телеграм канал Оренда в Україні та щотижневу електронну розсилку аби не пропустити найцікавіше.

Анонси аукціонів, Новини
Попередній запис
Оренда у Львівській області: оголошено аукціон з оренди приміщень площею 42.6 м²
Наступний запис
Оголошено онлайн-аукціон з оренди приміщення площею 183,84 м² у Львівській області
Меню