Головна » Новини » Анонси аукціонів » Унікальна цінова пропозиція оренди в Києві: на аукціони виставлені приміщення в Дніпровському районі

Унікальна цінова пропозиція оренди в Києві: на аукціони виставлені приміщення в Дніпровському районі

21 вересня 2021 року відбудуться два аукціони з оренди нежитлових приміщень в будівлі Державного підприємства  «Науково-дослідний інститут «Еластик» за адресою: місто Київ, вулиця Празька 5.

До оренди строком на 5 років запропоновано два об’єкта, а саме:

  • офісне приміщення (42,5 м²) зі стартовою ціною 40,31 грн на місяць за весь об’єкт. Детальніше
  • нежитлове приміщення (25,10 м²) на першому поверсі адміністративного корпусу зі стартовою ціною 23,8 грн на місяць за весь об’єкт. Детальніше

Стан обох об’єктів задовільний, наявне опалення.

Розмір стартової ціни оренди цих активів є суттєвим фактором для прийняття рішення про участь в аукціонах, особливо зважаючи на розташування об’єктів.

Також варто звернути увагу на можливість використовувати об’єкти за будь-яким цільовим призначенням.

Для Вас ми підготували доступну та зручну інструкцію, яка дозволяє ознайомитись з правилами участі в орендних аукціонах. Дотримуючись цих рекомендацій, Ви з легкістю зможете взяти участь в онлайн-аукціонах та перемогти!

А щоб бути завжди в курсі найцікавіших та найвигідніших аукціонів – підписуйтесь на наш телеграм канал Оренда в Україні.

Також кожен може підписатися на спеціальну розсилку і щотижня отримувати актуальну інформацію про вже оголошені аукціони на електронну пошту. Підписатися – http://bit.ly/3jjSDQA.

Анонси аукціонів, Новини
Попередній запис
Інформаційний бюлетень актуальних аукціонів з оренди об`єктів державної нерухомості (06 вересня 2021 року)
Наступний запис
Звіт за 36 тиждень 30.08.2021 – 05.09.2021
Меню