Головна » Новини » Анонси аукціонів » Оренда в Києві: оголошено аукціон з оренди складського приміщення в районі Бортничів

Оренда в Києві: оголошено аукціон з оренди складського приміщення в районі Бортничів

6 липня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з оренди нежитлових приміщень, що обліковуються на балансі Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра та знаходяться за адресою:  місто Київ, вулиця Євгена Харченка, 34.

Стартова ціна місячної оренди складає 2 908,96 грн, а термін – 5 років.

Загальна площа  – 255,8 м².

Подача заявок на участь в аукціоні триває до 20:00 5 липня 2021 року.

Об’єкт потребує поточного ремонту. На території наявна електрифікація потужністю 16 кВт.

Дана пропозиція – справжня знахідка, оскільки об’єкт розташований на околиці столиці за 5 хв від Бориспільського шосе, має вигідну площу та цінову пропозицію, а тому стане вигідним рішенням для створення та розвитку вашого бізнесу.

Нагадуємо: для того, щоб взяти участь в аукціоні за право орендувати цей актив, необхідно подати заявку на участь в аукціоні, сплатити гарантійний і реєстраційний внески та зробити свою цінову пропозицію на торгах.

Посилання на аукціон: https://bit.ly/3gu2zYs.

А щоб бути завжди в курсі найцікавіших та найвигідніших аукціонів – підписуйтесь на наш телеграм канал Оренда в Україні.

Також кожен може підписатися на спеціальну розсилку і щотижня отримувати актуальну інформацію про вже оголошені аукціони на електронну пошту. Підписатися – http://bit.ly/3jjSDQA.

 

Анонси аукціонів, Новини
Попередній запис
Наказ Фонду державного майна України від 10.06.2021 № 1002 «Про внесення змін до наказу Фонду державного майна України від 22.12.2020 № 2049»
Наступний запис
Оренда державного майна в період коронакризи: про що свідчать основні показники
Меню