Головна » Новини » Анонси аукціонів » Оголошено аукціон з оренди приміщення будівлі насосної станції під Києвом

Оголошено аукціон з оренди приміщення будівлі насосної станції під Києвом

29 жовтня 2021 року відбудеться аукціон з оренди приміщення будівлі насосної станції, що розміщені за адресою: Київська обл., Броварський район, село Требухів та перебувають на балансі Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра.

Стартова ціна оренди об’єкту складає 360 грн на місяць, а термін – 5 років.

Загальна площа – 117 м².

Актив перебуває в задовільному стані, комунікації відсутні. Доступна можливість передачі майна в суборенду.

Деталі

Наразі ви маєте чудову нагоду отримати в оренду одразу два приміщення, що може стати економічно вигідним рішенням для розширення бізнесу. А розташування об’єкта в передмісті Києва, неподалік від міжнародних трас М01 та М03 — є беззаперечною логістичною перевагою для реалізації успішного бізнес-плану.

Нагадуємо: для того, щоб взяти участь в аукціоні за право орендувати цей актив, необхідно подати заявку на участь в аукціоні, сплатити гарантійний і реєстраційний внески та зробити свою цінову пропозицію на торгах.

Для того, щоб бути завжди в курсі найцікавіших та найвигідніших аукціонів – підписуйтесь на наш телеграм канал Оренда в Україні.

Також кожен може підписатися на спеціальну розсилку і щотижня отримувати актуальну інформацію про вже оголошені аукціони на електронну пошту. Підписатися – http://bit.ly/3jjSDQA .

Анонси аукціонів, Новини
Попередній запис
Оренда на Волині: Оголошено аукціон з оренди гаража на п’ять автомашин
Наступний запис
Інформаційний бюлетень актуальних аукціонів з оренди об`єктів державної нерухомості (18 жовтня 2021 року)
Меню