Головна » Новини » Анонси аукціонів » Оголошено аукціон з оренди гідротехнічних споруд на Хмельниччині

Оголошено аукціон з оренди гідротехнічних споруд на Хмельниччині

3 грудня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з оренди гідротехнічних споруд, що перебувають на балансі ДП «Укрриба» за адресою: Хмельницька область, Шепетівський район, с. Новолабунь.

Стартова ціна об’єкту складає 11 042, 05 грн на місяць, а термін оренди – 5 років.

Актив знаходиться в задовільному технічному стані.

Більше інформації про об’єкт за посиланням: https://bit.ly/3FPVdcI

Державне підприємство «Укрриба» є державним водогосподарським підприємством, яке створене з метою забезпечення ефективного використання та організації нагляду, контролю за технічною експлуатацією гідротехнічних споруд рибогосподарських технологічних водойм. Підприємство докладає значних зусиль з підтримки гідротехнічних споруд у належному стані та проводить значну роботу по проведенню капітальних ремонтів об’єктів та їх реконструкцій.

Зазначений об’єкт оренди має чудові перспективи для ведення бізнесу, завдяки комфортним умовам та використанню об’єкта за будь-яким цільовим призначенням.

Нагадуємо: для того, щоб взяти участь в аукціоні за право орендувати цей актив, необхідно подати заявку на участь в аукціоні, сплатити гарантійний і реєстраційний внески та зробити свою цінову пропозицію на торгах.

Для того, щоб бути завжди в курсі найцікавіших та найвигідніших аукціонів – підписуйтесь на наш телеграм канал Оренда в Україні.

Також кожен може підписатися на спеціальну розсилку і щотижня отримувати актуальну інформацію про вже оголошені аукціони на електронну пошту. Підписатися – http://bit.ly/3jjSDQA .

Анонси аукціонів
Попередній запис
Оголошено аукціон з оренди гідротехнічних споруд на Тернопільщині
Наступний запис
Роз’яснення щодо внесення змін до договорів оренди
Меню