Головна » Новини » Анонси аукціонів » На початку червня ФДМУ виставить на орендні аукціони три об’єкти нерухомості, що знаходяться на території порту Рені

На початку червня ФДМУ виставить на орендні аукціони три об’єкти нерухомості, що знаходяться на території порту Рені

Фонд держмайна планує провести 02 та 06 червня 2023 року три орендні аукціони на об’єкти нерухомості, що розташовані на території Ренійського морського торгівельного порту (Одеська обл.) та підхожі для складської діяльності і виробництва.

Першою виставляється виробнича будівля нафтової дільниці, площею 115,8 м². Стартова вартість оренди складає 1,8 тис. грн, гарантійний внесок – 15,5 тис. грн. Нерухомість розташовано на території вантажного термінала за адресою Одеська обл., м. Рені, вул. Дунайська, 188. Аукціон відбудеться 02 червня, прийом заявок на участь до 20:00 години 1 червня 2023 року. Детальніше за посиланням https://bit.ly/3ML9Inx

Також 06 червня у державній електронній торговій системі Прозорро.Продажі відбудуться орендні аукціони двох складів у Ренійському порту. Прийом заяв на участь в аукціонах триватиме до 20:00 години 05 червня 2023 року.

Перший склад площею 2194,3 м² розташований на території 1-го вантажного району  у корпусі “Д” порту. Вартість активу складає 39,7 тис. грн, гарантійний внесок для участі в аукціоні – 79,4 тис. грн. Детальніше з обєктом оренди ви можете ознайомитися за посиланням https://bit.ly/42NYPYH

Другий склад площею 1450 м² розташовано у корпусі “Є” на території 1-го вантажного району порту. Цей актив пропонується зі стартовою вартістю оренди у 27,2 тис. грн, вартість гарантійного внеску для участі в аукціоні складає 54 тис. грн. Детальніше про актив за посиланням  https://bit.ly/3MxR0k5.

Всі запропоновані активи Ренійського морського торгівельного порту перебувають у задовільному стані та підключені до всіх необхідних комунікацій для господарської діяльності та можуть бути використані за будь-яким цільовим призначенням.

Строк оренди активів встановлений на період воєнного стану та 1 рік після його припинення чи скасування.

Інформація про інші цікаві пропозиції оренди Ви можете знайти на сайті orenda.gov.ua, а також у нашому телеграм-каналі «Оренда в Україні».

Анонси аукціонів, Новини
Попередній запис
Приміщення будівлі в центрі Хмельницького
Наступний запис
Оренда у Полтавській області – аукціон 1 червня
Меню