Головна » Історії успіху » Як прозора оренда допомогла міжнародній компанії створити сучасну лабораторію в Одесі

Як прозора оренда допомогла міжнародній компанії створити сучасну лабораторію в Одесі

Будівництво Одеського морського порту було розпочате ще в кінці XVIII століття. На сьогодні, це один із найбільших українських морських портів і лідер за величиною в басейні Чорного моря. Він має міжнародне значення та є масштабним сполучним вузлом між містами та країнами. Щодня порт приймає та відправляє сотні суден, а його технічні можливості дозволяють переробляти до 25 мільйонів тонн сухих і стільки ж наливних вантажів щороку. 

Безліч компаній працюють на базі Одеського морського порту та надають послуги з обслуговування вантажообігу, серед них ІНОЗЕМНЕ ПІДПРИЄМСТВО “СЕЙБОЛТ-УКРАЇНА”, яке на комерційних засадах надає послуги щодо визначення якості та кількості вантажу нафти, нафтопродуктів та продуктів нафтохімії, тропічних та соняшникових олій і їх похідних.  

В цьому компанії допомагають сучасне обладнання, а ще прозора оренда держмайна, яка забезпечує її найнеобхіднішим — належним приміщенням 245 м². На базі орендованого приміщення підприємству вдалося побудувати випробувальну лабораторію. І вже в 2021 році компанія продовжила договір з оренди на 5 років за новим прозорим механізмом – через онлайн-аукціони. 

Про успішну реалізацію бізнес-проєкту міжнародної компанії на території України нам розповів пан Ігор, представник ІП “СЕЙБОЛТ-УКРАЇНА”:

Розкажіть, будь ласка, про вашу компанію, чим вона займається

Засновником підприємства “СЕЙБОЛТ-УКРАЇНА” є міжнародна компанія SAYBOLT HOLDING B.V., що знаходиться у Нідерландах. Наразі ми займаємося визначення кількості та якості різноманітних вантажів у морських та річкових портах, а також на внутрішніх терміналах в Україні.

Як давно орендуєте приміщення?

Починаючи з 1993 року і по сьогодні. 

Орендований об’єкт знаходиться в порту. Таке розташування підходить для вашої діяльності? 

Так, цілковито підходить. 

Які були зміни і як зараз використовується орендований об’єкт?

Нами були виконані роботи по облаштуванню відповідно до проектної документації. Наразі, ми використовуємо це приміщення як лабораторію. Тут проводиться аналіз якості зразків налівних та деяких насипних і штучних вантажів.  Також, у приміщенні наявне все необхідне технічне устаткуванням.

Про яку суму інвестицій може йтися?

Було вкладено чималу суму. З першого дня, як ми в’їхали в орендоване приміщення почали накопичувати необхідне обладнання та загалом підтримувати технічний стан будівлі. Навіть у випадку, коли порт не міг забезпечити нас центральним опаленням, і адміністрація звернулась до нас з пропозицією замінити 500 метрів підводної труби, щоб провести опалення. Після цього ми прийняли рішення зробити опалення повністю автономним.

Після покращення стану об’єкта оціночна вартість активу зросла, але для нас в пріоритеті створення належних умов праці. Ми, як орендарі, розуміємо, що нинішній стан майна залежить від нас. 

Щодо порту: як взаємодієте з Адміністрацією?

Ми напряму співпрацюємо з Адміністрацією Одеського морського порту і всі питання вирішуються в робочому режимі.

Скільки у вас наразі працює людей? Чи забезпечені вони соціальними гарантіями?

Нині на нашому підприємстві працює 22 співробітника. І, звісно, соціальні гарантії в нас передбачені. Зокрема, ми проводимо медогляд для працівників з  урахуванням шкідливості роботи та періодично виплачуємо додаткові нарахування. На підприємстві “СЕЙБОЛТ-УКРАЇНА” всі працівники працевлаштовані офіційно – мають договори з компанією та повний пакет соціального забезпечення.

Чи задоволені Ви об’єктом оренди?

Так, на сьогодні, нас як орендарів об’єкт влаштовує.

Команда Фонду держмайна України вдячна представнику компанії “СЕЙБОЛТ -УКРАЇНА” за розмову та бажає подальших успіхів у діяльності. Їх досвід оренди доводить, що в інвестиційному меню України є багато можливостей для реалізації різноманітних бізнес-проєктів, якими можуть скористатися як міжнародні, так і українські підприємства. І найголовніше оренда – це вигідний та простий механізм, доступний для всіх!

Запрошуємо всіх охочих брати участь у прозорій оренді, адже це чудова можливість інвестицій у власний бізнес!

Для Вас ми підготували доступну та зручну інструкцію, яка дозволяє ознайомитись з правилами участі в орендних онлайн-аукціонах.

Для того, щоб бути завжди в курсі найцікавіших та найвигідніших аукціонів – підписуйтесь на наш телеграм канал Оренда в Україні.

Також запрошуємо Вас підписатися на спеціальну розсилку, для того аби щотижня отримувати актуальну інформацію про вже оголошені аукціони на електронну пошту. 

Історії успіху
Попередній запис
Звіт за 6 тиждень 31.01.2022 – 06.02.2022
Наступний запис
Оголошено аукціон з оренди складу площею 205,3 м² у Київській області
Меню