Головна » Форми документів » 4. Примірна форма акта повернення з оренди нерухомого/іншого окремого індивідуально визначеного майна, що належить до державної власності, у редакції наказу Фонду від 17.06.2021 року № 1060;

4. Примірна форма акта повернення з оренди нерухомого/іншого окремого індивідуально визначеного майна, що належить до державної власності, у редакції наказу Фонду від 17.06.2021 року № 1060;

Наказ Фонду державного майна України від 22.12.2020 № 2049 “Про затвердження Інструкції щодо здійснення заходів, пов’язаних з припиненням договорів оренди та поверненням з оренди нерухомого/іншого окремого індивідуально визначеного майна, що належить до державної власності”

Акт повернення з оренди нерухомого/іншого окремого індивідуально визначеного майна, що належить до державної власності (Акт):

Форма акту у форматі Word

Форма акту у форматі PDF

Додаток у форматі Word

Додаток у форматі PDF

Форми документів
Попередній запис
5. Примірна форма акта приймання-передачі єдиного майнового комплексу державного підприємства (його відокремленого структурного підрозділу) (у разі продовження договору оренди за результатами аукціону) (на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2020 року № 820)
Наступний запис
3. Примірна форма акта приймання-передачі майна в оренду розроблена Фондом відповідно до 2.1. Примірного договору оренди нерухомого або іншого індивідуально визначеного майна, що належить до державної власності (на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2020 року № 820)
Меню