Головна » Форми документів » 3. Примірна форма акта приймання-передачі майна в оренду розроблена Фондом відповідно до 2.1. Примірного договору оренди нерухомого або іншого індивідуально визначеного майна, що належить до державної власності (на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2020 року № 820)

3. Примірна форма акта приймання-передачі майна в оренду розроблена Фондом відповідно до 2.1. Примірного договору оренди нерухомого або іншого індивідуально визначеного майна, що належить до державної власності (на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2020 року № 820)

Примірна форма акта приймання-передачі майна в оренду розроблена Фондом відповідно до 2.1. Примірного договору оренди нерухомого або іншого індивідуально визначеного майна, що належить до державної власності (на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2020 року № 820)

Акт приймання-передачі в оренду нерухомого або іншого окремого індивідуально визначеного майна, що належить до державної власності
Формат PDF
Формат Word

Форми документів
Попередній запис
4. Примірна форма акта повернення з оренди нерухомого/іншого окремого індивідуально визначеного майна, що належить до державної власності, у редакції наказу Фонду від 17.06.2021 року № 1060;
Наступний запис
2. Типові форми заяв щодо використання переважного права чинним орендарем під час проведення аукціону на продовження договору оренди (затверджена наказом Фонду від 20 серпня 2020 року № 1411)
Меню